KRAKCARS.PL
AUTO-SKUP


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!
ZAPRASZAMY DO NAS

KONTAKT I WYCENA POJAZDU

Wyceń samochód telefonicznie lub online i wybierz termin inspekcji. Wstępną wycenę otrzymasz już po krótkiej rozmowie telefonicznej.

INSPEKCJA POJAZDU

Przyjedź na darmową inspekcję do nas lub umów naszego przedstawiciela. Rzetelnie sprawdzimy stan techniczny twojego pojazdu.

SPRZEDAŻ SAMOCHODU

Sprzedaj swój samochód - szybko zapłacimy, pomożemy z wszystkimi formalnościami oraz odbierzemy auto własnym transportem.

WSZYSTKIE RODZAJE POJAZDÓW

WOJ. ŚLĄSKIE 24H

Skup wszelkich pojazdów w każdym stanie i za gotówkę w najlepszej cenie. Działamy na obszarze woj. śląskiego. Chcesz sprzedać auto? tel. 502 680 300

KRAKCARS - O FIRMIE

KRAKCARS.PL - Zajmujemy się skupem pojazdów za gotówkę na terenie woj. śląskiego i okolic.
Transport pojazdów (cała polska) oraz pomoc drogowa 24h.

Zajmujemy się skupem pojazdów na terenie woj. śląskiego i terenów ościennych. Jesteśmy zainteresowani pojazdami w każdym stanie technicznym zarówno sprawnymi, jak również uszkodzonymi czy zniszczonymi. Wstępną wycenę otrzymasz już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona zadowolonych klientów. Oferujemy również transport pojazdów (cała polska) oraz pomoc drogową 24h.

Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie skupu samochodów od firm i osób prywatnych. W pełni profesjonalne przygotowanie oraz dogłębna znajomość rynku pojazdów z rynku wtórnego pozwoliły na zdobycie wielu klientów z terenu całego Śląska. Niemal dziesięcioletnie doświadczenie w branży pomogło nam stworzyć własny system pracy, dzięki któremu oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, terminowość oraz rzetelność naszych usług.

Profesjonalna obsługa klienta jest dla nas najważniejszym priorytetem, dlatego dla każdego z naszych kontrahentów sporządzamy osobną indywidualną wycenę pojazdu, przedstawimy najkorzystniejsze warunki i możliwości sprzedaży pojazdu, a także dojeżdżamy we wskazane miejsce w celu oględzin samochodu, w najdogodniejszym i najszybszym terminie.

Sprzedaż samochodu to poważna i dla wielu bardzo stresująca transakcja, która osobom niecierpliwym czy niedoświadczonym może przysporzyć licznych trudności i całkowicie niepotrzebnych nerwów. Jeśli zatem chcesz szybko i bezproblemowo pozbyć się swojego dotychczasowego auta, a otrzymanymi ze sprzedaży pieniędzmi niezwłocznie wesprzeć swój budżet, koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewni, że nie będziesz żałować podjętej decyzji, ponieważ jako skup pojazdów w każdym stanie na Śląsku naszym Klientom gwarantujemy profesjonalną, miłą obsługę oraz doradztwo i wsparcie osób, przed którymi samochody nie skrywają żadnych tajemnic, umiejących dokonać rzetelnej analizy stanu technicznego każdego pojazdu.

Skup pojazdów za gotówkę na terenie woj. śląskiego i okolic. Transport pojazdów (cała polska) oraz pomoc drogowa 24h.

CO GWARANTUJEMY?

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy:

  • Profesjonalną, miłą obsługę oraz doradztwo i wsparcie osób, przed którymi samochody nie skrywają żadnych tajemnic, umiejących dokonać rzetelnej analizy stanu technicznego każdego pojazdu
  • Przejrzyste, zrozumiałe warunki oraz minimum formalności, które w całości bierzemy na siebie i w ten sposób odciążamy naszych Klientów
  • Szybką ale zarazem staranną i uczciwą wycenę, popartą wieloletnim doświadczeniem w branży
  • Bezpieczeństwo oraz poufność transakcji
  • Bezpłatny odbiór samochodu od Klienta lawetą, przez 7 dni w tygodniu
  • Gotówkę za pojazd „od ręki”
  • Legalne złomowanie, z dopełnieniem wszystkich niezbędnych w tej usłudze czynności i formalności

GALERIA FOTEK KRAKCARS

Poniżej przedstawiamy galerię fotek z naszej codziennej pracy, przewozu pojazdów które odkupiliśmy od właścicieli, transportu wszelkich pojazdów: samochodów i różnym maszyn, pomocy drogowej kierowcom których spotkała awaria samochodu w trasie. Zapraszamy do oglądania.

KRAK CARS - SKUP POJAZDÓW ZA GOTÓWKĘ


WOJ. ŚLĄSKIE, WOJ. MAŁOPOLSKIE, WOJ. OPOLSKIE

TOP