KRAKCARS.PL
POMOC DROGOWA


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!
ZAPRASZAMY DO NAS

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

Nasza pomoc drogowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Jeśli potrzebujesz lawety, pomocy drogowej lub holowania, skontaktuj się z nami.

SZYBKI DOJAZD

Wiemy jak dłuży się czas podczas oczekiwania na pomoc - dlatego staramy się dojechać na miejsce postoju pojazdu najszybciej jak to możliwe.

PROFESJONALIZM

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Naszą pracę traktujemy poważnie i profesjonalnie - po Twoim zgłoszeniu od razu przystępujemy do działania.

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

POMOC DROGOWA 24H

Nasza firma oferuje profesjonalną pomoc drogową przede wszystkim na terenie śląska, jednakże oferujemy całodobową usługę transportu pojazdów osobowych na terenie całego kraju. Transportujemy autolawetą samochody osobowe, całe, uszkodzone, prosto z wypadku, posiadamy parking dla klientów rozbitych aut, gdzie można przechować u nas rozbite auto. Transportujemy różnego rodzaju samochody, maszyny, traktory, motory, quady i inne pojazdy.

Oferujemy natychmiastowy wyjazd po uszkodzone auto, jak również wyjazdy z klientem po samochód. Ponadto dowozimy paliwo, części samochodowe. Uruchamiamy pojazdy na kable rozruchowe, wyciągamy pojazdy z rowów i ciężkich terenów. Oferujemy pomoc przy wymianie uszkodzonego koła. Posiadamy dwie autolawety z ubezpieczeniem ładunku oraz monitoring.

HOLOWANIE POJAZDÓW

Zapewniamy możliwość odholowania rozbitego lub niesprawnego technicznie auta z miejsca postoju do miejsca zamieszkania lub na parking, oferujemy przewóz lawetą różnych typów pojazdów, w tym samochodów osobowych, terenowych, sportowych, a także busów czy pojazdów rolniczych, świadczymy również standardowe usługi, jakie realizuje każda auto pomoc: dowieziemy paliwo, wymienimy koło, uruchomimy pojazd z rozładowanym akumulatorem, wykonamy wstępną diagnostykę auta na miejscu zdarzenia. Naszym głównym terenem działania jest śląsk, ale usługi pomocy drogowej realizujemy na znacznie większym obszarze.

Oferta naszej firmy to: holowanie uszkodzonych pojazdów, usługi lawetą oraz szeroko pojęta pomoc drogowa. Śląsk i województwa ościennie: małopolskie i opolskie to główny obszar działalności naszej firmy i jeśli potrzebujesz szybkiej, profesjonalnej i kompleksowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy zadzwonić! Holowanie śląsk to usługa całodobowa, realizowana we wszystkie dni roku, również w święta. Skorzystaj z naszej oferty. Naprawdę warto - ZAPRASZAMY.

POMOC DROGOWA 515 014 020

Skup wszelkich pojazdów w każdym stanie i za gotówkę w najlepszej cenie. Działamy na obszarze woj. śląskiego. Chcesz sprzedać auto? tel. 502 680 300

PRZEWÓZ POJAZDÓW DUŻYCH I MASZYN ROLNICZYCH

Sprawą oczywistą jest, że potrzeby naszych klientów związane są nie tylko z transportem samochodów osobowych ale i wielu innych rodzajów pojazdów. Naszym holownikiem/lawetą przewieziemy także busy, VAN-y i auta terenowe. Wszystkie pojazdy o takich gabarytach nie stanowią dla nas problemu. Nasza laweta jest w pełni przystosowana do takiego rodzaju przewozów. Z powodzeniem zrealizujemy zlecenia zarówno dla busów towarowych jak i pasażerskich. Masz do przetransportowania samochód przystosowany do off roadu, bez dopuszczenia do ruchu ulicznego? To również zadanie, którego chętnie się podejmiemy.
Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do transportu pojazdów samochodowych. Usługi, kierujemy także do sektora rolniczego. Stacjonująca w bazie na śląsku laweta jest przygotowana w ten sposób, że bez problemu przewiezie prawie każdy model ciągnika rolniczego. Zajmujemy się też transportem innych maszyn rolniczych. Masz takie zlecenie? Zapraszamy do kontaktu, po ocenie rodzaju urządzenia i jego gabarytów przedstawimy ofertę.
Oferujemy również transport pojazdów zabytkowych. Nasza laweta, nie raz zapewniała transport dla aut, których na co dzień nie widujemy na ulicach. Klasyki wymagają specjalnego podejścia i wyjątkowej opieki. Dzięki doświadczeniu i wyjątkowemu sentymentowi jakim darzymy auta zabytkowe gwarantujemy, że możesz bez obaw oddać swój skarb w nasze ręce, a my zadbamy o jego bezpieczeństwo nawet na najdłuższej trasie.

Transport pojazdów w każdym stanie

Transport pojazdów nie zawsze dotyczy tylko samochodów sprawnych technicznie. Nasza laweta poradzi sobie z pojazdem w każdym stanie, również z autem uszkodzonym czy rozbitym. Lokalizacja firmy na śląsku gwarantuje dobry dojazd do samochodów w całym województwie, a nasz sprzęt zapewni bezpieczeństwo i zagwarantuje skuteczną realizację zlecenia.
Potrzebujesz przetransportować rozbity pojazd? Dla nas to nie problem. Mamy duże doświadczenie również z takimi autami. Zadbamy o prawidłowe zamocowanie auta, a także zabezpieczenie w odpowiedni sposób uszkodzeń i luźnych elementów. Mamy doświadczenie w transportowaniu samochodów uszkodzonych i zapewniamy w pełni profesjonalne podejście do przewozu auta holownikiem.
Stan prawny transportowanego pojazdu także nie stanowi dla nas problemu. Bardzo często nasi klienci decydują się na sprowadzenie z zagranicy lub transport po kraju pojazdu bez rejestracji. W takim wypadku absolutnie wykluczona jest jazda na kołach, również i tutaj z pomocą przyjdzie nasza firma. Nasza firma jest miejscem gdzie możesz rozpocząć załatwianie formalności po naszej stronie granicy. Pomożemy znaleźć na przykład usługi tłumaczenia dokumentów aut sprowadzonych zza granicy jak również we wszystkich innych formalnościach.

Skup wszelkich pojazdów w każdym stanie i za gotówkę w najlepszej cenie. Działamy na obszarze woj. śląskiego. Chcesz sprzedać auto? tel. 502 680 300

Przyjazna atmosfera i indywidualne podejście

W naszej firmie KRAK CARS, w pracy, poza odpowiednią ofertą, ważne jest też codzienne nastawienie i sposób rozwiązywania pojawiających się trudności i problemów. Gwarantujemy nie tylko szeroki wachlarz usług transportowych lawetą/holownikiem, ale także indywidualne podejście do każdego zlecenia. Lubimy swoją pracę, a każde kolejne zlecenie traktujemy jako misję do spełnienia.
Lata doświadczeń w branży przewozów lawetą nauczyły nas, że o ostatecznym sukcesie decydują szczegóły. Każdy z naszych klientów ma inne potrzeby, w inny sposób przekazuje to, co jest dla niego najważniejsze. Naszym zadaniem jest porozumieć się w taki sposób, aby zagwarantować pełną przejrzystość i satysfakcję klienta z wykonanej usługi. Staramy się o to każdego dnia, a uśmiech, życzliwość i przyjazna atmosfera to wartości, które przyświecają naszej pracy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h.
Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Tel. 515 014 020

POTRZEBUJESZ POMOCY DROGOWEJ? Zapraszamy do kontaktu

Potrzebujesz sprowadzić auto z zagranicy? Chcesz przetransportować samochód lub inny pojazd? To zadanie dla nas. Odezwij się także, jeśli szukasz transportu dla pojazdu zabytkowego. Pomożemy również, jeśli jesteś rolnikiem i zastanawiasz się jak przewieźć ciągnik lub inną maszynę rolniczą. Skontaktuj się z nami, a zastanowimy się nad Twoim zleceniem i dopasujemy najlepsze, najwygodniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Obiecujemy potraktować Cię profesjonalnie, z uwagą wysłuchać Twoich oczekiwań i przedstawić kompleksową ofertę na transport Twojego pojazdu.

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

Nasza pomoc drogowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Jeśli potrzebujesz lawety, pomocy drogowej lub holowania, skontaktuj się z nami o dowolnej porze dnia i nocy.

SZYBKI DOJAZD

Wiemy jak dłuży się czas podczas oczekiwania na pomoc. Robimy wszystko, aby ten czas był jak najkrótszy - staramy się dojechać na miejsce postoju pojazdu najszybciej jak to możliwe.

ATRAKCYJNE CENY

Staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie przy możliwie najniższej cenie. Nie mamy ukrytych kosztów. Nasz cennik usług jest przejrzysty i klarowny - nie zmieniamy cen po przyjeździe na miejsce.

PROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i tysiącami zadowolonych klientów. Naszą pracę traktujemy poważnie i profesjonalnie - po Twoim telefonie od razu przechodzimy do działania.

KRAK CARS - POMOC DROGOWA 24H

POTRZEBUJESZ POMOCY - DZWOŃ: 515 014 020


WOJ. ŚLĄSKIE, WOJ. MAŁOPOLSKIE, WOJ. OPOLSKIE

TOP